Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kauno interneto sistemos"
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

Kaunas - UAB "Kauno interneto sistemos"

Darbo pobūdis

Interneto ir Televizijos produktų ir paslaugų pristatymas bei pardavimas fiziniams ir juridiniams klientams (esamiems ir naujiems);
Kokybiškas klientų aptarnavimas, jų poreikių išsiaiškinimas, pagalba, informacijos pateikimas;
Problemų sprendimas;
Klientų pastebėjimų, įžvalgų ir pasiūlymų apibendrinimas;
Grynųjų pinigų operacijų atlikimas (įmokos);
Teisingas duomenų įvedimas į programą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai bei efektyviai organizuoti savo darbą;
Sėkmingų pardavimų patirtis bei orentacija į rezultatus;
Komunikabilumas;
Analitinis mąstymas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Rusų ir/arba anglų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje ir modernioje įmonėje;
Draugišką bei profesionalią komandą;
Profesinį bei asmeninį tobulėjimą ;
Visas socialines garantijas;
Penkių darbo dienų savaitę (I - V 9:00 - 18:00);
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Kauno interneto sistemos - tai spartaus ir kokybiško interneto, televizijos tiekėjas Kaune, aptarnaujantis daugiau nei 13 000 vartotojų.
Informacija apie UAB "Kauno interneto sistemos"
890 €
Vid. atlyginimas bruto
25
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Raimundas Šlepikas