Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SAUGIMA“
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas ( -ė)/sandėlininkas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SAUGIMA“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų priėmimas, jų koordinavimas;
  • Sklandus ryšio palaikymas su esamais klientais;
  • Konsultavimas apie įmonės parduodamas prekes ir jų taikymą;
  • Gebėjimas greitai rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį kliento poreikius, pasiūlymų rengimas;
  • Esant poreikiui darbas sandėlyje;

Reikalavimai

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Atsakingumas, motyvacija darbui, noras ir pastangos tobulėti;
  • Darbo kompiuteriu pagrindai;
  • Geros rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą, kuriame bus nenuobodu;
  • Stabilų darbo užmokestį;
  • Darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Patirtį įmonėje, kuri yra viena iš rinkos lyderių;
  • Visus darbui reikalingus įrankius.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB "Saugima" - nuo 1998-ųjų metų dirbanti įmonė. Įmones veikla - Lietuvos ir užsienio įmonių aprūpinimas asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Dirbame su patikimais bei patirtį turinčiais Lietuvos bei užsienio tiekėjais.
Informacija apie UAB „SAUGIMA“
1294 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 758 €
25% uždirba 758-1086 €
25% uždirba 1086-1660 €
25% uždirba nuo 1660 €
Vadovas: Juozas Stankūnas