Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mokėjimo terminalų sistemos“
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

800-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Mokėjimo terminalų sistemos“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas paslaugų teikimo klausimais telefonu, el. paštu bei „live chat“ programa;
Įmonės teikiamų paslaugų administravimas;
Naujų paslaugų vystymas, priežiūra;
Socialinių tinklų paskyrų administravimas;
Ataskaitų ruošimas, informacijos pateikimas įmonės naudojamose programose;

Reikalavimai

Sklandi lietuvių kalba žodžiu bei raštu;
Geri anglų, rusų kalbų įgūdžiai;
Labai geras kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas planuoti, organizuoti darbą bei priimti sprendimus savo kompetencijos ribose;
Atsakingumas, strateginis mąstymas, iniciatyvumas, verslo etikos išmanymas.

Mes jums siūlome

Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes, motyvuotoje ir veržlioje komandoje;
Jauntavišką kolektyvą ir nuostabią darbo aplinką;
Papildomus skatinimo priedus;

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB įmonė, turinti mokėjimo įstaigos licenciją, dirbanti elektroninių mokėjimų srityje bei valdanti didžiausią Lietuvoje savitarnos mokėjimo terminalų tinklą.