Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

KLIENTŲ DUOMENŲ ADMINISTRAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Iki 1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis:

  • Duomenų analizė, ataskaitų ruošimas ir komunikavimas;
  • Duomenų kontrolė ir kokybės užtikrinimas;
  • Informacijos rinkimas ir sisteminimas;
  • Atsakymų į klientų užklausas rengimas;
  • Bendrovės darbuotojų konsultavimas asmens duomenų apsaugos klausimais;
  • Darbas MS Excel programa;
  • Asmens duomenų apsaugos reikalavimų ir principų laikymosi užtikrinimas bei kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos ar teisės srityse);
  • LR ir ES teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą išmanymas (būtų privalumas);
  • Labai geri MS Excel įgūdžiai, darbo su duomenų bazėmis patirtis būtų privalumas;
  • Informacijos sisteminimo, analizės ir išvadų rengimo įgūdžiai bei gebėjimas valdyti duomenų tvarkymo procesus;
  • Geros anglų ir / ar rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė Jums siūlo:

  • Atsakingą darbą ir karjeros galimybes tarptautinėje draudimo bendrovėje;
  • Veržlią ir visada padedančią komandą;
  • Patrauklaus atlygio ir papildomų naudų (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas) paketą;
  • Nuolatinius profesinių ir asmeninių įgūdžių tobulinimo mokymus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Iki 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.