Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Klientų konsultantas (-ė) Žirmūnų konsultacijų centre

Vilnius - Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Darbo pobūdis

Žirmūnų konsultacijų centras užtikrina privačių ir smulkaus verslo klientų aptarnavimą ir paslaugų pardavimą, įskaitant paskolas, kasdienių finansų ir investavimo sprendimus.

Kokios pagrindinės tavo užduotys?

 • Pasitikti į konsultacijų centrą atvykstančius klientus, išsiaiškinti privačių ir verslo klientų poreikius, užregistruoti juos, jei reikia, nukreipti pas reikalingus darbuotojus.
 • Edukuoti klientus bei padėti jiems naudotis informaciniu terminalu, kita klientų savitarnos įranga, siūlyti alternatyvius klientų aptarnavimo sprendimus.
 • Aptarnauti klientus kasdieninės bankininkystės klausimais, konsultuoti dėl taupymo ir trumpalaikio kreditavimo paslaugų, aktyviai parduoti banko, grupės ir banko partnerių paslaugas, nagrinėti klientų problemas, žodines pretenzijas ir padėti jas spręsti.
 • Užtikrinti aukštą darbo su klientais kultūrą, prižiūrėti bendrą tvarką klientų konsultavimo centre, užtikrinti tvarkingą dokumentų, banko vertybių apskaitą bei klientų banko kortelių saugojimą.
 • Atsakyti už iškeltų tikslų pasiekimą, teikti ataskaitas apie klientų salės veiklą.
 • Vykdyti tiesioginio vadovo priskirtas užduotis bei atsiskaityti apie jų vykdymą.

Ko tikimės iš tavęs?

 • Išlavintų aktyvus pardavėjo įgūdžių
 • Orientavimosi į klientą ir rezultatą
 • Bendradarbiavimo, atsakingumo, iniciatyvumo ir komunikabilumo
 • Aukštojo ekonomikos, finansų arba verslo vadybos išsilavinimo
 • Rusų, anglų kalbos žinių (privalumas)

Mėnesinė alga siūloma šiai pozicijai: 900 – 1300 EUR prieš mokesčius*

 • Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Virginiją Vaitkevičienę (skyriaus vadovę) tel.
Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Luminor yra šiuolaikiškas naujos kartos bankų ir finansinių paslaugų teikėjas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, suprantantis savo vidaus rinkas ir klientų poreikius. Luminor, remiantis ilgamete dviejų pirmaujančių Šiaurės šalių bankų patirtimi ir verslo partneryste su pasauline investicine įmone „Blackstone“, yra trečia pagal dydį finansinių paslaugų teikėja Baltijos regione. Turėdama 1,3 milijono klientų bazę ir daugiau nei 2500 profesionalų komandą, Luminor siekia tapti pirmaujančia finansinių paslaugų teikėja Baltijos šalių verslui ir versliems žmonėms.
Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų naujausiu komandos nariu, darančiu pokyčius ir keliančiu bankininkystės pasaulį! Klientų aptarnavimo skyrius užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei ypatingos aptarnavimo patirties kūrimą, tiek vidiniams tiek išoriniams klientams. Dėl to, ieškome talentingo komandos nario prisijunti prie motyvuotos komandos!