Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Šiaulių rentvėjus“

Klientų konsultantas (Šiauliai)

1250-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Šiaulių rentvėjus“

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas nuomos padalinyje;
  • įrangos ir įrankių išdavimas bei priėmimas;
  • įrangos pristatymas į objektą ir iš objekto;
  • įrangos, sandėlio ir teritorijos priežiūra;
  • padalinio vadovo pavadavimas atostogų metu.

Reikalavimai

  • jei mėgstate dirbti su technika ir bendrauti su žmonėmis, esate atsakingas ir kruopštus, šis darbas – Jums;
  • mokėjimas dirbti kompiuteriu – privalumas;

Privalumai:
  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas;
  • B vairavimo kategorijos;
  • Techninis statybinės technikos išprusimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą ir tobulėjimo galimybes augančioje ir dinamiškoje kompanijoje;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Charizmatišką darbo aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas.

Atlyginimas

1250-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

RENTWAY - jauna, novatoriška, patikima bei auganti statybinės technikos nuomos kompanija, siūlanti savo klientams vienus iš geriausių įrankių nuomos paslaugas.
Daugiau apie mus
informacija apie UAB „Šiaulių rentvėjus“
1623 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.