Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Luminor Bank AB Lietuvos skyrius
More about company »

Klientų konsultantas

Vilnius - Luminor Bank AB Lietuvos skyrius

Darbo pobūdis

Privačių klientų konsultavimas Banko grupės bei partnerių produktų ir paslaugų klausimais;
Naujų klientų pritraukimas;
Vykstančių akcijų, naujovių, paslaugų įsigijimo galimybės pristatymas esamiems Banko klientams.

Reikalavimai

Bent dviejų metų patirtis finansų ar bankininkystės sektoriuje;
Aukštasis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Stipri orientacija į darbo rezultatą ir papildomų paslaugų pardavimą.
Geros anglų kalbos žinios.

Laikais, kai pokytis yra vienintelis pastovus dalykas, buvo sukurtas „Luminor“ – šiuolaikiškas naujos kartos bankas ir finansinių paslaugų teikėjas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Sujungėme turtingą pirmaujančių Šiaurės šalių bankų „Nordea“ ir DNB patirtį ir gerą vietos rinkos bei klientų poreikių supratimą. Siekiame aptarnauti visas klientų grupes, ypatingą dėmesį rodydami mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms bei pasiturintiems privatiems klientams.

„Luminor“ yra trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, turintis 16 proc. indėlių ir 23 proc. paskolų rinkos dalį. Aptarnaujame apie 1,3 milijono klientų ir vienijame apie 3000 dirbančių profesionalų.
Įmonėje vid. atlyginimas 2 kartus didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)