Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Apparel Express GmbH

KLIENTŲ PAIEŠKOS SPECIALISTO UŽSIENIO RINKOJE

500-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - Apparel Express GmbH

Darbo pobūdis

  • Surasti skelbimų lentas 27-iose Europos sąjungos šalyse taip pat NVS, Izraelyje, Turkijoje, Anglijoje ir kitų šalių tarptautinėse svetainėse, kuriose būtų galima talpinti skelbimus susijusius su firminių apatinių drabužių didmenine prekyba. Viso apie 100 skelbimų įvairiose šalyse.
  • 3 mėnesiai skelbimų talpinimas ir priežiūra.
  • Profesionalus skelbimų vertimas tos šalies nacionaline kalba.
  • Panašių skelbimų, esančių tose svetainėse, analizė.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis.
  • Anglų / rusų / lenkų kalbų mokėjimas.
  • Geri komunikacijos įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Lanksčias darbo valandas
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas

500-1500 €/mėn. į rankas
Siūlome fiksuotą darbo atlyginimą + priedą nuo sudarytų sandorių.

Apatinių drabužių didmenininkas „Apparel Express GmbH“ - tarptautinė didmeninės prekybos ir platinimo įmonė, turinti didelę patirtį rinkoje ir glaudžiai bendradarbiaujant su daugeliu garsiausių apatinių drabužių prekės ženklų.