Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

KLIENTŲ PATIRČIŲ POKYČIŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

Kokios užduotys tavęs laukia?
  • Pagrindinis tikslas – pakeisti klientų informavimą taip, kad jis būtų aiškus ir suprantamas;
  • Analizuoti klientų informavimo procesą, siunčiamus pranešimus, klientų patirtį;
  • Siūlyti ir valdyti su klientų informavimu susijusius pokyčius;
  • Dalyvauti projektuose, susijusiuose su klientų aptarnavimo ir paslaugų kokybės gerinimu;
  • Domėtis geriausiomis klientų aptarnavimo, procesų optimizavimo praktikomis/naujienomis visame pasaulyje ir taikyti jas ESO įmonėje.

Reikalavimai

Pageidaujama kompetencija:
  • Aukštasis universitetinis ekonomikos, verslo vadybos išsilavinimas;
  • Darbo patirtis kuriant ir įgyvendinant pokyčius organizacijoje bei užtikrinant jų tvarumą;
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • Puikūs anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Geri darbo MS Office pagrindinėmis programomis vartotojo įgūdžiai;
  • Geri planavimo, analizavimo, komunikavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:
  • Esam maža, kalnus pasirengusi įveikti komanda ir ieškom naujo nario, kurį veža pokyčiai;
  • Savo veikloje vadovaujamės AGILE principais ieškodami kaip greičiau turėti rezultatų (angl. minimum viable product);
  • Čia galima įgyvendinti svarbius pokyčius, kuriuos mato dauguma Lietuvos gyventojų = ESO klientų;
  • Čia galima realizuoti savo idėjas drauge kuriant ESO – šiuolaikinę energijos kompaniją!

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!