Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Olego transportas“

Klientų patirties koordinatorius

1258-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Olego transportas“

Darbo pobūdis

  • užtikrinti klientų aptarnavimo standarto laikymąsi
  • organizuoti klientų pasitenkinimo tyrimus
  • analizuoti ir teikti įžvalgas klientų aptarnavimo kokybės gerinimui
  • analizuoti ir teikti rekomendacijas klientų pasitenkinimo gerinimui
  • koordinuoti klientų skundų valdymo procesą
  • tikrini, kaip vairuotojų išvaizda ir elgesys atliepia klientų aptarnavimo standartą

Reikalavimai

  • Organizuotumas
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Patirtis klientų aptarnavimo kokybės/patirties valdymo (būtų privalumas)
  • Patirtis rinkos tyrimuose (būtų privalumas)
  • Vidinių mokymų vedimo įgūdžiai
  • Anglų ir rusų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Darbo patirtį atitinkantį darbo užmokestį, kurio ribos yra nuo 1258 iki 1600 Eur (bruto)
  • Draugišką kolektyvą
  • Tobulėjimo galimybes
  • Laisvę veikti ir kurti

Atlyginimas

1258-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Ollex“ – viena lyderiaujančių transporto paslaugų įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ilgametę patirtį sukaupusi bendrovė šiuo metu vienija daugiau negu 300 savo sryties profesionalų.
Patirtis, profesionalumas bei nuolatinis rūpestis savo klientais pelnė bendrovei pripažinimą – teikiamos transporto paslaugos yra vertinamos klientų iš Lietuvos bei daugelio kitų valstybių.
Įmonės pagrindinės veiklos: automobilių, minivenų, mikroautobusų ir autobusų nuoma, vietiniai ir tarptautiniai keleivių pervežimai, VIP transporto paslaugos ir privatūs keleivių pervežimai bei smulkių krovinių gabenimas.
informacija apie UAB „Olego transportas“
1122 €
Vid. atlyginimas bruto
264
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 970 €
25% uždirba 970-1099 €
25% uždirba 1099-1216 €
25% uždirba nuo 1216 €