Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Orion Asset Management“

KLIENTŲ PAŽINIMO IR ANALIZĖS SPECIALISTAS (-Ė)

1700-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Orion Asset Management“

Darbo pobūdis

  • naujų ir esamų klientų pažinimo (KYC) proceso vykdymą;
  • klientų pažinimo (KYC) anketų ir susijusių dokumentų tikrinimą;
  • periodinį klientų duomenų atnaujinimą.

Tikimės, kad Tu:

  • turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės, ekonomikos ar finansų srityje, darbo patirtis KYC/AML srityje būtų privalumas;
  • turi geras anglų kalbos žinias raštu ir žodžiu;
  • puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • esi kruopštus(-i), atidus(-i), tau patinka tvarka ir taisyklės, mėgsti ieškoti bei vertinti surinktą informaciją.

Mes siūlome:

  • įdomų ir perspektyvų darbą stabilioje ir patikimoje įmonėje;
  • puikias profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • geras darbo sąlygas: patogų, šiuolaikišką biurą miesto centre, nuotolinio darbo galimybę, bendras kolektyvo šventes ir daug kitų mažesnių, bet svarbių patogaus darbo aspektų;
  • draugišką komandą, kuri supažindins su esminiais srities reikalavimais bei padės spręsti kylančius iššūkius;

Atrinktus kandidatus kviesime susitikti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir turimas kompetencijas.

Jau 20 metų valdome investicinius fondus, kurie veikia VP prekybos, nekilnojamojo turto, alternatyvių investicijų bei kitose srityse. Savo klientams siekiame pasiūlyti geriausias investavimo strategijas, nuolat analizuojame įvairias investavimo kryptis, vertiname projektus, siekiame užtikrinti kuo geresnius jau veikiančių investicinių fondų rezultatus, todėl mūsų kolektyve – daug įvairių sričių specialistų ir dinamikos.
Jei įsivaizduoji save pozicijoje, kurioje reikia daug kruopštumo ir atidumo bei norėtum gilinti žinias perspektyvioje srityje, būtinai mums parašyk!
informacija apie UAB „Orion Asset Management“
1588 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius