Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Callcenter.lt, UAB

Klientų sutarčių vadybininkė (-as)

650-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Marijampolė - Callcenter.lt, UAB

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje būsi atsakingas už energetikos sektoriaus tarptautinės įmonės klientų sutarčių duomenų apdorojimą bei gautų klientų el. laiškų tvarkymą.

Reikalavimai

  • Greitai ir su malonumu dirbi kompiuteriu, turi tame patirties.
  • Esi kruopštus ir atidus.
  • Tavęs neapsunkina nuolat pasikartojančios panašios darbo užduotys.
  • Esi atsakingas, pabaigi darbą iki galo ir laiku.
  • Mėgsti bendrauti ir nori padėti kitiems - klientams bei savo kolegoms.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą su įdomiu ir perspektyviu projektu, šiuolaikinėmis IT sistemomis.
  • Motyvuojantį atlyginimą su priedais pagal pasiektus papildomus rezultatus (apdorotų klientų sutarčių ir el. laiškų skaičiumi bei terminais).
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurio Lietuvos miesto arba ofiso Marijampolėje.
  • Stiprius vadovus, kurie padės siekti asmeninių tikslų bei tapti savo srities profesionalais.
  • Lankstų darbo grafiką: 0,5; 0,75; 1 etatas (prioritetas - pilnas etatas).
  • Kompensaciją kurui (jei dirbi iš kito miesto).
  • Pilnus mokymus ir pagalbą startuojant.
  • Papildomas motyvacijas, kurios žadina ambicijas.
  • Linksmą, draugišką ir įtraukiantį kolektyvą.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įskaitant priedus, bet galima papildoma savaitinė, mėnesinė motyvacija, įv. paskatinimai už puikius rezultatus. Labai tikimės, kad dirbsi gerai ir gausi maksimalų atlyginimą!

Callcenter.lt, UAB yra šiuolaikiškas išorinis kontaktų centras, turintis ambiciją kurti didžiausią pridėtinę vertę Lietuvoje savo klientams bei darbuotojams.

Esame įsikūrę Marijampolės ir Tauragės miestų pačiame centre moderniuose biuruose ir tikime, kad kartu su jumis sėkmingai įgyvendinsime ilgalaikį, įdomų ir perspektyvų energetikos projektą, kuriam šiuo metu plečiame bei formuojame papildomą didelę darbuotojų komandą.

Interneto svetainė: .
informacija apie Callcenter.lt, UAB
2
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.