UAB „ELDES“

Klientų techninio palaikymo inžinierius

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELDES“

Darbo pobūdis

Techninių užklausų, klausimų gautų per komunikavimo priemones (el. paštas, skype, telefonas, CRM, internetinės formos) analizė ir problemų sprendimas tiek esamiems, tiek naujiems klientams;
Techninė pagalba, asistavimas tiek esamiems, tiek potencialiems klientams;
Klientų mokymai techniniais ELDES gaminamos produkcijos ir siūlomų paslaugų klausimais;
Klientų ir interesantų konsultavimas techniniais ar kitais klausimais, įmonės reprezentavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis ar aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Elektrotechnikos, automatikos arba telekomunikacijų žinios;
Bendravimo įgūdžiai, sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir komandoje, stipri orientacija į klientą;
Labai geras rusų ir anglų kalbų (žodžiu ir raštu) mokėjimas ( papildomas privalumas - lenkų k.);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Patirtis apsaugos ar kitų elektroninių sistemų srityje, ypač instaliavimo darbuose;

IoT ir Cloud sritis – mūsų kasdienybė. Mes dirbam su tarptautiniais klientais ir partneriais, kurie pozicionuojasi tarp geriausiųjų Lietuvoje. Vystome inovacinius projektus. Dirbame šiuolaikinėje korporatyvinėje aplinkoje tarp ambicingų profesionalų. Komandiruotes ir mokymą. Dar siūlome daug mokymosi besivystančioje technologijų srityje ir laisvę veikti.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite ELDES, UAB savo asmens duomenis. Mūsų vykdomų atrankų kandidatų asmens duomenų tvarkymas yra numatytas asmens duomenų apsaugos politikoje ir duomenys saugomi tris mėnesius nuo duomenų gavimo.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
UAB „ELDES“

UAB „ELDES“

Savo kelionę pradėjome prieš 16 metų kaip startuolis, kuris šiandien Lietuvos vėliavą yra nunešęs į daugiau nei 70 pasaulio šalių. Mūsų pagaminti išmanieji apsaugos įrenginiai keičia klientų patirtį ir suteikia jiems galimybę džiaugtis išmanesniais, intuityvesniais ir lengviau valdomais apsaugos sprendimais.
Įdėjų ir įkvėpimo semiamės visur, bet labiausiai mus praturtina žygiai ir kelionės. Esame įveikę >10 skirtingų distancijų maršrutų Lietuvoje ir apkeliavę daug pasaulio šalių. Mėgsti keliauti ir tu? Kviečiame tapti mūsų kelionių komandos dalimi!
informacija apie UAB „ELDES“
2656 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1527 €
25% uždirba 1527-2467 €
25% uždirba 2467-3306 €
25% uždirba nuo 3306 €