Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ad markers“
More about company »

Klientų užsakymų aptarnavimo specialistas (-ė) skaitmeninės spaudos gamybinėje įmonėje

1100-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Ad markers“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais klientais;
Užsakymų priėmimas bei apdorojimas;
Gaminio specifikacijų bei gaminio maketų derinimas;
Kainų skaičiavimas bei individualių pasiūlymų ruošimas;
Informacijos apie gamybos eigą ir užsakymų įvykdymo terminus teikimas klientams.

Iš kandidato tikimės sklandaus užsakymų apdorojimo bei savalaikės komunikacijos su klientais bei kolegomis.

Reikalavimai

Puiki anglų kalba (raštu ir žodžiu);
Kompiuterinis raštingumas, naudojimąsis excel įgudusio vartotojo lygmeniu;
Aukštesnysis kvalifikacijos laipsnis;
Puikūs bendravimo bei laiko planavimo įgūdžiai;
Atsakingumas, lankstumas, greita orientacija.

Kandidato (-ės) privalumai:
Kitų užsienio kalbų mokėjimas (pvz. rusų, prancūzų, vokiečių, švedų ir kt.);
Patirtis dirbant panašaus pobūdžio darbą.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas bei visas socialines garantijas;
Galimybę kelti kvalifikaciją bei tobulėti profesinėje srityje.
Darbo vieta - Kulautuvos g. 45A, Kaunas;
Darbo grafikas: 9:00- 17:30 val., 5 d. d. per savaitę.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų;
Priedus už gerus darbo rezultatus.

UAB "Ad markers" dirbama su modernia belgų skaitmenine spausdinimo įranga. Gaminame nuo spalvotų ir vienspalvių lipnių etikečių iki dėžučių.
informacija apie UAB „Ad markers“
1392 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2018 m.