Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ATEA grupė
More about company »

VERSLO KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - ATEA grupė

Darbo pobūdis

  • aktyvi pagalba pardavimų projektų vadovams, vystant pardavimų projektus.
  • komercinių pasiūlymų, medžiagos konkursams ruošimas;
  • darbas su įmonės vidinėmis sistemomis;
  • bendravimas su klientais telefonu, el. paštu;
  • klientų duomenų administravimas;
  • paslaugų ir prekių prezentacijų rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • darbo su duomenimis / administravimo patirtis;
  • geri MS Excel įgūdžiai;
  • atidumas detalėms, inovatyvumas, paslaugumas.
  • domėjimas technologijomis;
  • anglų kalbos įgūdžiai – privalumas

Mes jums siūlome

  • darbą kompanijoje, kurioje prioritetas yra inovacijos ir dėmesys darbuotojams.
  • darbą lyderiaujančioje savo srityje kompanijoje.
  • konkurencingą atlyginimą, patrauklų motyvacinį paketą;
  • asmeninio augimo perspektyvas dirbant komandoje su aukščiausio lygio komanda.
ATEA grupė

ATEA grupė

UAB „ATEA“ – skandinavų kapitalo įmonių grupė, kuri yra didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Atea Baltijos šalyse dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o bendra apyvarta 2015 metais siekė 107 mln. Eurų. Įmonė didžiuojasi, 2016 metais tapusi "Geidžiamiausiu darbdaviu" Lietuvoje.

UAB „Biznio mašinų kompanija“ priklauso ATEA įmonių grupei. Tai pažangi kompanija, kuri jau virš 20 metų diegdama inovatyvius sprendimus, išlaiko lyderio poziciją prekiaujant įvairia biuro ir konferencine įranga. Įmonė yra įgaliota XEROX, TOSHIBA, UTAX, CASIO, OPTOMA, SANYO, ADEO, SAHARA, SMART ir kitų kompanijų atstovai Lietuvoje.