UAB „Finesta Lithuania“

KLIJAVIMO MAŠINOS OPERATORIUS (-Ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Elektrėnai - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo pobūdis

Darbas vienoje iš moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijos regione!
Didžiausias įmonės sėkmės garantas – stabilus, patikimas, darnus, didelę kompetenciją ir darbo
patirtį turintis kolektyvas.
Nuolat organizuojami mokymai darbuotojų kvalifikacijai kelti, žinioms gilinti.

Šiuo metu į komandą kviečiame prisijungti KLIJAVIMO MAŠINOS OPERATORIŲ (-Ę)!

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
Darbas prie klijavimo-lankstymo mašinos (kartoninės pakuotės gamyba):
Mašinos paruošimas klijavimo darbams;
Klijuojamų gaminių kokybės tikrinimas;
Įrengimo techninės profilaktikos vykdymas.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

1 metų darbo patirtis dirbant klijavimo mašinos operatoriumi arba operatoriaus padėjėju.
Klijavimo mašinų, klijavimo ir lankstymo proceso išmanymas;
Atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas dirbti savarankiškai;
Galimybė dirbti pamaininiu slenkančiu grafiku.

SIŪLOME TAU:

Siūlome Tau:
Darbą vienoje moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijo regione;
Galimybę prisidėti prie įmonės kokybiško ir tvaraus augimo;
Darbo vietą naujose ergonomiškai pritaikytose patalpose;
Pozityvų ir draugišką kolektyvą;
Nemokamą transportą į/iš darbo (Vilnius, Vievis, Elektrėnai). Darbo vieta - Trakų r.

Darbuotojai iš Vilniaus nuo (Stoties, Spaudos rūmų, Grigiškių), Elektrėnų, Vievio į darbą ir į namus yra vežami įmonės transportu.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau ) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
Bus teikiamas individualus pasiūlymas, atsižvelgiant į kvalifikaciją ir sugebėjimus.

FINESTA - Tarptautinė personalo atrankų kompanija.
Remiantis Kliento poreikiais Finesta komanda vykdo įvairių specialistų ir vadovaujančių pozicijų atrankas, taip pat veikiame laikinojo įdarbinimo srityje.

FINESTA KLIENTAS - viena iš moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijos regione!