Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Klinika „Neodenta“

Klinika „Neodenta“ apskaitininkas (-ė) - sandėlininkas (-ė)

1136 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

  • medžiagų poreikio vertinimas ir operatyvus jų užsakymas;
  • medžiagų atsargų kontrolė ir valdymas;
  • pasiūlymų iš tiekėjų surinkimas ir jų analizė;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su prekių ir paslaugų tiekėjais, įsigyjamų prekių kiekio ir pristatymo terminų suderinimas;
  • naujų prekių pajamavimas;
  • ataskaitų apie medžiagų likučius, užsakymų dažnį, užsakytų medžiagų tiekimo statusą rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Apskaitininkės, sandėlinkės ar vadybininkės darbo patirtis privalumas;
  • Puikūs įgūdžiai Excel programa;
  • Analitinis mastymas, tikslumas, įžvalgumas ir greita reakcija;
  • Užsienio kalbų žinojimas privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • patirtis odontologijos klinikoje (privalumas).

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas.
Gerą darbo užmokestį.

Atlyginimas

1136 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Derybų klausimas

Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.