UAB „Skaitmeninės šypsenos“

Klinikos administratorė (-ius) 0,5 etatas | Vilnius

800-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Skaitmeninės šypsenos“

Darbo pobūdis

  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos teikimas pacientams;
  • Pacientų registravimas gydytojų konsultacijoms ir procedūroms pagal sudarytus gydymo planus;
  • Apmokėjimų administravimas, kasos operacijos;
  • Korespondencijos, el. pašto srauto valdymas;
  • Aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
  • Klinikos vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Patirtis susijusi su tiesioginiu klientų aptarnavimu;
  • Iniciatyvumas, organizuotumas bei puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Gebėjimas aiškiai ir rišliai teikti informaciją tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Patirtis dirbant odontologijos klinikoje - privalumas.

Mes Tau siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Darbas šiuolaikinėje, pažangioje skaitmeninėje odontologijos klinikoje; Jaunatviškas, draugiškas kolektyvas Nuolatinio tobulėjimo galimybės Laiku mokamas atlyginimas Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai Visos socialinės garantijos Papildomos naudos
  • Jei dvejoji dėl kandidatavimo ir turi klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba el. paštu

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
(Priedai priklausys nuo darbo rezultatų).
strongest_in_lithuania

Moderni odontologijos klinika su dantų technikų laboratorija. Naujausių skaitmeninių technologijų dėka klinikoje siūlomos tokios unikalios procedūros kaip "Implantacija be pjūvio", "Protezavimas per valandą", "Pasimatuok šypseną", kurios padeda išgauti aukščiausios kokybės paslaugas per maksimaliai trumpą laiką.
"Skaitmeninės šypsenos" komandos tikslas - glaudus ryšys su pacientu, kas leidžia lengviau ir greičiau suprasti paciento lūkesčius, juos išpildyti ir išleisti plačiai besišypsantį.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Skaitmeninės šypsenos“, įmonės kodas , buveinės adresas: S. Žukausko g. 4-110, 08244 Vilnius, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo politikoje:
informacija apie UAB „Skaitmeninės šypsenos“
2701 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.