Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kardiolitos klinikos“

Klinikos administratorė (-ius)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kardiolitos klinikos“

Darbo pobūdis

  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos teikimas pacientams;
  • Pacientų registravimas gydytojų konsultacijoms ir medicininiams tyrimams;
  • Apmokėjimų administravimas, kasos operacijos;
  • Korespondencijos, el. pašto srauto valdymas, darbui reikalingų priemonių (kanceliarinių medžiagų) aprūpinimo užtikrinimas;
  • Kitos organizacinės ir administracinės užduotys.

Reikalavimai

  • Administratorės (-iaus) darbo patirtis;
  • Mandagumas, bendravimo taktiškumas, pozityvumas;
  • Iniciatyvumas, organizuotumas ir gebėjimas valdyti konfliktines situacijas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Mokėti aiškiai ir rišliai teikti informaciją tiek žodžiu, tiek raštu.

Mes jums siūlome

Darbą didžiausiame šeimos medicinos klinikų tinkle Lietuvoje;
Draugišką kolektyvą;
Konkurencingą atlygį, papildomus motyvacinius priedus.

Kreiptis:
Regiono vadovė, Rita Kučinskaitė

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Motyvaciniai priedai

UAB "MediCA klinika" teikia profesionalias integruotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, dėmesingai rūpinasi sergančiais ir kuria sveikesnę ateitį kiekvienam. Mes nuolatos mokomės ir esame profesionalai, randame profesionalius sprendimus kiekvienam, esame sąžiningi ir atsakingi, o darbinius santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais, išnaudojame galimybes ir visada reaguojame į klientų (pacientų) poreikius, padedame vienas kitam, suprantame ir laikomės įsipareigojimų kolegoms bei kartu siekiame bendrų tikslų.
informacija apie UAB „Kardiolitos klinikos“
1361 €
Vid. atlyginimas bruto
524
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 75 €
25% uždirba 75-958 €
25% uždirba 958-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €