Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Goštauto klinika“

KLINIKOS ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Goštauto klinika“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į darbą žinomoje ir klientų vertinamoje klinikoje. Žadame patogias darbo sąlygas naujai įrengtame filiale Žalgirio gatvėje. Jūsų lauks profesionalus kolektyvas, įkvepianti aplinka, puikios darbo priemonės, susitikimai su įdomiais žmonėmis. Žadame subalansuotą darbo krūvį (netgi darbo pradžioje galime tartis ir dėl dalinio darbo laiko), kolegų pagarbą ir pasitikėjimą, daug naujų žinių; sąžiningą atlygį ir ilgalaikės karjeros perspektyvą.
Nedelskite, siųskite savo CV, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe administruosite gydytojų grafikus, registruosite pacientus vizitui; rūpinsitės jaukia ir tvarkinga aplinka; užsakysite kanceliarines prekes; priimsite apmokėjimus (darbas su kasa); ruošite raštus ir administruosite korespondenciją, bendradarbiausite su sveikatos draudimo partneriais - šio darbo galime apmokyti.
Pagrindinis mūsų darbuotojų tikslas: gera nuotaika įžengus į kliniką, jokio streso uždarant duris vakare.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate maloniai bendraujanti, inteligentiška asmenybė, puikiai dirbate kompiuteriu ir susikalbate anglų ir/ ar rusų kalbomis, lanksčiai sprendžiate klausimus ir mokate šypsotis, nes pozityvus požiūris – Jūsų sprendimas.
Jei žinote, ką reiškia žodžiai Sveidra, Metas, Lapė – turite puikų privalumą.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
UAB „Goštauto klinika“

UAB „Goštauto klinika“

Goštauto odontologijos klinika – tai sėkminga profesionalų komanda, kurianti tik geras emocijas kiekvienam pacientui; tai visos paslaugos pacientams, besirūpinantiems savo nepriekaištinga šypsena. Mūsų klinika - tai rūpestis, jaukumas, gera nuotaika visiems - gydytojams, pacientams ir darbuotojams. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Goštauto odontologijos klinika – vieta, kur atgimsta šypsenos!
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Goštauto klinika“
729 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.