Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Mama, aš sergu“

KLINIKOS ADMINISTRATORĖ (-IUS)

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Mama, aš sergu“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į šaunią profesionalų komandą ilgalaikei karjerai. Žadame atsakingas pareigas klientų ir mažųjų pacientų mylimoje klinikoje, patogias darbo sąlygas, galimybę nuolat gilinti savo žinias, naudingas kasdieniam gyvenimui patirtis, šiltą bendravimą, supratingus kolegas ir jaukias kolektyvo tradicijas. Užtikrinsime sąžiningą atlygį ir motyvacines priemones.
Susipažinkime - siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys

Šiame darbe registruosite pacientus, suderinsite gydytojų, slaugytojų darbo grafikus, organizuosite slaugytojų darbą – duosite nurodymus, patikrinsite atliktas užduotis ir informuosite klinikos vadovę, organizuosite būtinų darbui medicinių priemonių užsakymus, asistuosite klinikos vadovei. Žadame išsamius apmokymus ir pagalbą. Būsimos darbo valandos – nuo 8 iki 17 val.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, aukštąjį/ aukštesnįjį išsilavinimą, bendraujate mandagiai, elgiatės profesionaliai, į situacijas reaguojate pozityviai ir esate jautrus, užjaučiantis žmogus. Prireiks kompiuterinio raštingumo, užsienio kalbų žinių, greitos orientacijos ir nuoširdžios šypsenos.
Jūsų darbo patirtį medicinos įstaigoje, privačioje klinikoje laikytume rimtu privalumu
Nedelskite, siųskite gyvenimo aprašymą, pasikalbėkime – galbūt tai darbas, apie kurį svajojote.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“ – tai pirmoji Lietuvoje privati klinika vaikams. Mumis pasitiki jau daugiau, nei 12’000 vaikų visoje Lietuvoje. Formuojame šiuolaikinį tėvų požiūrį apie vaiko sveikatą – suteikdami gydymo ir švietimo paslaugas. Esame už sveiką vaiką ir šeimos šypsenas. Visai šeimai atliekame būtiniausius tyrimus čia ir dabar, skiepijame. Sukurta jauki klinikos aplinka leidžia mažiesiems pasijausti lyg namie ir pamiršti vizitą pas gydytoją. Įrengti laukiamieji vaikams primena namų aplinką bei žaidimo kambarius, vaikai gali jaustis saugiai ir ramiai.
“Mama, aš sergu” – šeimos ramybei.
Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie MB „Mama, aš sergu“
708 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 237 €
25% uždirba 237-526 €
25% uždirba 526-893 €
25% uždirba nuo 893 €