Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Vilniaus grožio ir sveikatos klinika“

Klinikos administratorė (-ius)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Vilniaus grožio ir sveikatos klinika“

Darbo pobūdis

Klinikos administravimas: klientų registravimas, sutikimas, bendravimas, darbo grafikų sudarymas, produktų ir priemonių užsakymas, gydytojų ir kosmetologų darbo srautų koordinavimas. Tvarkos klinikoje palaikymas.

Reikalavimai

  • taisyklinga lietuvių kalba
  • bendravimo anglų ir rusų kalbomis pagrindai
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • punktualumas, atsakingumas, tvarkingumas
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • kosmetologijos žinios būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas
  • darbą pilnu etatu (40 val/sav) gydytojų profesionalų bei kosmetologų komandoje
  • tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

"Grožio ir sveikatos klinika"- estetinės dermatologijos ir kosmetologijos paslaugas teikianti klinika, įsikūrusi Vilniaus centre, Gedimino prospekte.
informacija apie MB „Vilniaus grožio ir sveikatos klinika“
668 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.