Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Affidea Lietuva“
More about company »

Klinikos administratorius (-ė) - registratorius (-ė)

Vilnius - UAB „Affidea Lietuva“

Darbo pobūdis

Darbas privačioje naujai atidaromoje medicinos klinikoje Vilniaus centre (Konstitucijos prospekte).
  • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas (klientų registravimas pas gydytojus specialistus ir į tyrimus, visapusiškas informacijos suteikimas, skambučių valdymas).
  • Darbas kasos aparatu.
  • Darbas kompiuterine klinikos programa.
  • Klientų srautų valdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba.
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas (žodžiu).
  • Panašaus darbo pobūdžio patirtis.
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje privačioje kompanijoje, vienijančioje 23 medicinos paslaugų centrus visoje Lietuvoje.
  • Karjeros galimybes.
  • Darbą profesionalų medikų kolektyve.
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus.
  • Skaidrų darbo užmokestį.

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 23 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 420 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais apsilanko daugiau kaip 250.000 pacientų. Affidea tinklui Lietuvoje priklauso visos Endemik klinikos.

Duomenų apsaugos privatumo pranešimas kandidatams:
www.affidea.lt/media/527860/ds-lt-011-duomenu-apsaugos-pranesimas-kandidatams.pdf
Informacija apie UAB „Affidea Lietuva“
2179 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
237
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 995 €
25% uždirba 995-1368 €
25% uždirba 1368-2219 €
25% uždirba nuo 2219 €
Vadovas: Vitalijus Orlovas