Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Greitoji žirafa“

KLINIKOS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Greitoji žirafa“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į nedidelę, jaukią ir itin draugišką komandą bendram darbui gerai žinomoje klinikoje. Užtikrinsime patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbo priemones, galimybę įgauti naujų žinių ir patirčių, prisidėti prie mūsų projektų. Gerbsime Jūsų nuomonę, padėsime, kai reikės, o gražios kolektyvo tradicijos, sąžiningas atlyginimas ir finansinės motyvacijos sistema – turbūt geros priežastys išsiųsti savo CV jau šiandien.
Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir darbo sąlygos

Šiame darbe atsiliepsite į skambučius, užregistruosite pacientus vizitui pas gydytoją, pasitiksite klientus ir pasistengsite, kad jų apsilankymas būtų kuo patogesnis. Jūsų atsakomybių sąraše bus ir įmonės dokumentacijos tvarkymas, prekių priėmimas iš tiekėjų. Tikimės, kad aktyviai prisidėsite ir prie klinikos organizuojamų rinkodaros akcijų, būsite patikimas komandos narys ir pagalbininkas.
Dirbame visą savaitę be išeiginių ir poilsio dienų, todėl darbo grafikas bus slenkantis, tačiau tikrai atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus.

Tikimės, kad:

Turite panašaus darbo patirties, mylite gyvūnus, esate empatiška, nuoširdi, atsakinga ir linkusi padėti asmenybė, gebate profesionaliai bendrauti ir tai Jums patinka, puikiai kalbate ir rašote lietuviškai, dirbate kompiuteriu.
Jūsų išsilavinimą veterinarijos srityje, patirtį panašioje klinikoje ir rusų kalbos žinias vertintume kaip privalumus.
Jei Jums svarbūs žmonės, su kuriais dirbsite, ir tikitės ilgalaikio, įdomaus darbo – nedvejokite, siųskite savo CV dabar.
Galbūt tai darbas, kurio seniai ieškojote!

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
taikoma motyvacinė sistema
UAB „Greitoji žirafa“

UAB „Greitoji žirafa“

UAB “Greitoji žirafa” – jau daugiau, nei dešimtmetį sėkmingai dirbanti, klientų ir mažųjų pacientų vertinama veterinarijos klinika. Tikime filosofo I.Kanto žodžiais “Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais”, todėl džiaugiamės savo profesionalia ir didelės širdies komanda, patikimai besirūpinančia pacientais kiekvieną dieną. Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ir Youtube kanale
Ilgalaikiam bendradarbiavimui į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Greitoji žirafa“
1302 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.