Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Grožio terapijos ir chirurgijos klinika"
More about company »

Klinikos laborantas - mikrobiologijos laborantas - medicinos biologas

Vilnius - UAB "Grožio terapijos ir chirurgijos klinika"

Darbo pobūdis

Naujai steigiamai laboratorijai reikalingi specialistai:
1. Laboratorinės medicinos gydytojas;
2. Klinikos laborantas;
3. Mikrobiologijos laborantas;
4. Medicinos biologas.

Reikalavimai

1. Reikiamas išsilavinimas;
2. Licencija veiklai (jei reikia);
3. Darbo patirtis (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

1. Lankstų darbo grafiką.
2. Darbuotojo privilegijų paketą.
3. Atlyginimas sutartinis.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika teikia grožio paslaugas.
Informacija apie UAB "Grožio terapijos ir chirurgijos klinika"
1617 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 658 €
25% uždirba 658-1222 €
25% uždirba 1222-1761 €
25% uždirba nuo 1761 €
Vadovas: Artūras Bareikis