Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Klinika „Neodenta“

Klinikos "Neodenta" administratorė (-ius)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Darbo pobūdis

Malonus bendravimas su apsilankiusiais klinikoje pacientais;
Klinikos dokumentacijos, korespondencijos ir skambučių valdymas;
Pacientų srautų valdymas, vizitų planavimas;
Bendrojo elektroninio pašto administravimas;
Pirminių buhalterinių dokumentų apskaita;
Sutartinių sąskaitų išrašymas kas mėnesį (TLK, Draudimai ar kt. )
Darbas su kasos aparatu;
Pacientų kortelių išdėstymas;
Klinikos aprūpinimas būtinomis priemonėmis ir prekėmis;
Iškilusių problemų sprendimas;
Kitų administracinio ir organizacinio pobūdžio darbų vykdymas.

Reikalavimai

Malonus bendravimas, paslaugumas, atidumas, tvarkinga išvaizda, pareigingumas, greita orientacija, noras tobulėti, motyvacija.
Darbo patirtis administravimo srityje.
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos taisyklių išmanymas, anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas;
Motyvuojantį atlyginimą;
Draugišką kolektyvą;
Galimybes tobulėti bei mokytis.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.