Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „InMedica“
More about company »

Klinikos registratorė (-ius)

Vilnius - UAB „InMedica“

Darbo pobūdis

Darbas klinikos registratūroje.
Malonus pacientų priėmimas, aptarnavimas.
Konsultavimas (tiesiogiai, telefonu, el.paštu).
Registravimas, pacientų kortelių administravimas.
Įvairios informacijos rengimas ir teikimas.
Pagalba sklandžiam gydytojų darbo užtikrinimui.
Kiti darbai, padedantys užtikrinti sklandžią klinikos veiklą ir pacientų poreikių tenkinimą.

Reikalavimai

Administracinio darbo patirts.
Klientų aptarnavimo, konsultavimo patirtis (tiesiogiai, telefonu).
Puikūs kalbos kultūros įgūdžiai, etiketo išmanymas.
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Geros rusų ir anglų kalbos žinios.
Mokėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.
Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, kruopštumas, kūrybingumas.

Privalumas:
  • analogiško darbo patirtis;
  • medicininis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

  • darbą augančioje ir dinamiškoje įmonėje;
  • augimo ir karjeros galimybes;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Pirminės sveikatos priežiūros įstaiga.
Informacija apie UAB „InMedica“
1248 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
505
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 490 €
25% uždirba 490-965 €
25% uždirba 965-1680 €
25% uždirba nuo 1680 €
Vadovas: Kęstutis Broniukaitis