Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

KNYGOS.lt pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingo ir knygas mylinčio pardavėjo-konsultato (-ės) dirbti Knygos.lt knygyne Vilniaus centre, Vilniaus g. 9. Tau reikės aptarnauti knygyno ir atsiėmimo punkto pirkėjus, padėti jiems išsirinkti ir užsisakyti knygas, taip pat pasirūpinti knygų išdėliojimu ir klasifikavimu. Manome, kad malonus ir nuoširdus bendravimas su klientais padeda parduoti, todėl tikimės kad Tu:
  • nuolat šypsosiesi ir
  • entuziastingai pardavinėsi knygas!

Reikalavimai

Mums reikia Tavęs, jei:
  • esi entuziastingas knygų skaitytojas;
  • domiesi knygų naujienomis;
  • nebijai iššūkių ir esi kūrybiškas;
  • neieškai žodžio kišenėje ir gali pasigirti puikiais bendravimo įgūdžiais;
  • turi didelį norą dirbti, mokytis ir tobulėti;
  • svajoji tapti (arba esi!) knygų guru.

Privalumai:
Esi dirbęs (-usi) su knygomis? Puiku! Būtinai tai parašyk motyvaciniame laiške – tai didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti moderniame knygyne ir naudotis didžiuliais knygų lobynais.
  • Darbą jaunatviškame, veržliame ir jaunatviškame kolektyve.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti patirties knygų prekybos srityse.
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Kita informacija:
CV ir motyvacinį laišką siųsti iki rugpjūčio 9 d.
Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!
CV be motyvacinio laiško NEBUS SKAITOMI.

E. parduotuvę „Knygos.lt“ valdanti bendrovė „BALTO trader“ yra BALTO įmonių grupės dalis. „BALTO trader“ plėtoja e. komercijos, knygų platinimo ir leidybos verslus, ji taip pat valdo asmeninių fotoknygų verslą ZOOMBOOK.
Informacija apie UAB BALTO print
1477 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
238
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 913 €
25% uždirba 913-1340 €
25% uždirba 1340-1830 €
25% uždirba nuo 1830 €
Vadovas: Artūras Karosas