Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Homo sapiens“

Knygyno pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

600-650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Homo sapiens“

Darbo pobūdis

  • Darbas slenkančiu grafiku, pilna darbo diena (įskaitant ir savaitgalius)
  • Darbas su kasos aparatu
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas, užsakymų priėmimas
  • Prekybinės salės priežiūra, prekių išdėstymas bei tvarkos palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis aptarnavimo sferoje
  • Puikus lietuvių ir rusų kalbų mokėjimas; būtina mokėti rašyti rusų kalba;
  • Puikūs pardavimų ir bendravimo įgūdžiai;
  • Geros darbo kompiuteriu žinios;
  • Orientacija į rezultatus; Noras dirbti ir tobulėti ,atsakingas požiūris į darbą;
  • Komunikabilumas, sąžiningumas, orientacija į klientą, paslaugumas, gebėjimas spręsti problemas.
  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Oficialiai, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

600-650 €/mėn. į rankas

Knygynas „Homo sapiens“ – yra didžiausia rusiškų knygų parduotuvė Lietuvoje. Parduotuvė yra Vilniuje, „Šiaurės miestelyje“, adresu S. Žukausko g. 49.
informacija apie UAB „Homo sapiens“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.