Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

KOKYBĖS ANALITIKAS (-Ė)

Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Naujų produktų (IT/elektronikos/išmaniųjų/apšvietimo) ir jų pakuotės kokybės įvertinimas, ataskaitų ruošimas;
  • Techninės dokumentacijos (vartotojų instrukcijų ir kt.) rengimas;
  • Produktų sertifikavimas;
  • Prekių siuntos kokybės įvertinimas;
  • Informacijos apie gaminių kokybę rinkimas ir sisteminimas;
  • Išvadų, pasiūlymų produktų bei procesų kokybei gerinti rengimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (elektronika/telekomunikacijos/informatika);
  • Nuolatinis domėjimasis kompiuterine technika, naujovėmis, kompiuteriniais žaidimais;
  • Labai geras kompiuterinės įrangos išmanymas;
  • Laiko planavimo įgūdžiai, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Orientacija į kokybę, įžvalgumas;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas).

PRIVALUMAS: panašaus darbo patirtis (kompiuterinės technikos/elektronikos remontas/testavimas/kokybės įvertinimas ir pan.).

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį ir atsakingą darbą stiprioje komandoje.
  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.
  • Savirealizacijos, tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "ACME Europe" yra viena iš „ACME Grupė“ įmonių, veiklą vykdanti nuo 1998 metų. Viena didžiausių kompiuterių priedų ir apšvietimo produktų gamintojų Rytų ir Centrinės Europos regionuose. „ACME Europe“ - taip pat įgaliotoji pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų (pvz. SanDisk, Verbatim, Jabra, MIO ir kt.) platintoja. Kompanijos asortimentą sudaro 30 produktų grupių – 300 prekių modelių. ACME Europe aktyviai plečia savo veiklą, produktai yra realizuojami 27 pasaulio šalyse.

UAB „ACME Europe“ trečius metus iš eilės laimėjo prestižinį “If design awards” apdovanojimą. Kompanija yra vienintelė iš viso Pabaltijo šalių gavusi net tris apdovanojimus šiame konkurse. „If design awards” – tai didžiausias kasmetinis Europos dizaino konkursas vykstantis Vokietijoje nuo 1953 m. Konkursas jau spėjo tapti išskirtinio dizaino patvirtinimo ženklu bei produkto kokybės standartu, pripažintu tiek gamintojų, tiek dizainerių, žiniasklaidos ir klientų.