Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltik vairas“

KOKYBĖS AUDITORIUS (-ė)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Baltik vairas“

Darbo pobūdis

  • Vykdyti gaminamos produkcijos auditus, t.y. tikrinti jų atitikimą pagal techninės dokumentacijos reikalavimus;
  • Analizuoti aptiktą broką, nustatyti jo atsiradimo priežastis;
  • Rinkti, registruoti, sisteminti audito duomenis, teikti ataskaitas;
  • Prireikus, inicijuoti pakartotinius auditus;
  • Bendrauti su klientais ir kitais padaliniais kokybės ir jos (ne)atitikimo klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir pozityvus požiūris;
  • Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, priimti sprendimus, nusistatyti prioritetus;
  • Gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kompiuterinis raštingumas.

  • Darbą pažangioje, lyderiaujančioje, į tarptautines rinkas orientuotoje įmonėje;
  • Galimybę ugdyti savo asmenines ir profesines kompetencijas;
  • Laisvę kurti ir inicijuoti pokyčius;
  • Jaukią aplinką ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “BALTIK VAIRAS” – nuo 1948 metų Šiauliuose veikianti didžiausia Šiaurės Europoje dviračių ir elektrinių dviračių gamykla, nuolat investuojanti į naujausias technologijas, darbo vietų skaitmenizavimą, procesų modernizavimą bei darbuotojų kompetenciją.
informacija apie UAB „Baltik vairas“
1759 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
471
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1360 €
25% uždirba 1360-1430 €
25% uždirba 1430-1658 €
25% uždirba nuo 1658 €