Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Conres LT“

Kokybės direktorius (-ė)

Nuo 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Conres LT“

Darbo pobūdis

  • Statybos kokybės valdymo politikos ir tikslų formavimas bei įgyvendinimas;
  • Statybos kokybės ir kitų vadybos sistemų diegimas, priežiūra ir nuolatinis gerinimas;
  • Kokybės skyriaus komandos formavimas ir ugdymas;
  • Statybos metu naudojamų statybos produktų, įrenginių ir atliktų darbų kontrolės sistemos diegimas;
  • Statybos dokumentacijos proceso valdymas;
  • Naujų statybos technologijų diegimas;
  • Statybinių defektų analizė, priežasčių nustatymas, prevencinių veiksmų diegimas;
  • Garantinių darbų priežiūra ir vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Stiprus lyderis, gebantis motyvuoti komandą
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas
  • Aukštas asmeninis organizuotumas, racionalumas ir atsakingumas;
  • Statybų techninės priežiūros patirtis (pageidautina);
  • Kokybės vadybos sistemų išmanymas;
  • Statybos inžinerijos aukštasis išsilavinimas;
  • Statybos technologinių procesų išmanymas;
  • Puikus įvairių statybos darbų kokybės reikalavimų išmanymas;
  • Techninės dokumentacijos ir raštvedybos įgūdžiai.

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Galimybę užimti strateginio lygmens poziciją, formuoti kokybės valdymo procesus bei įgyvendinti naujas idėjas;
  • Plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje;
  • Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę;
  • Galimybę dirbti su inovatyviomis statybos valdymo sistemomis;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką, kurioje skatinami nauji mąstymo būdai bei darbo metodai;
  • Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

Nuo 4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Conres LT“ – perspektyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė. Kompanija, išsiskirianti inovatyviu statybų procesų valdymu, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas bei tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO ir kt. Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje suteikia galimybę įgyvendinti idėjas, tobulėti bei jaustis svarbiu komandos nariu.
informacija apie UAB „Conres LT“
3595 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2632 €
25% uždirba 2632-3133 €
25% uždirba 3133-4043 €
25% uždirba nuo 4043 €