Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ARLANGA WOOD"
More about company »

KOKYBĖS GRUPĖS VADOVAS (Ė) (Mediniai langai)

Vilnius - UAB "ARLANGA WOOD"

Darbo pobūdis

· Gaminamų medinių langų kokybės kontrolė;
· Tobulinti esamus ir diegti naujus kokybės kontrolės procesus;
· Vykdyti gamybinių brokų analizę, tirti priežastis, ruošti ataskaitas ir teikti siūlymus prevencijos klausimais;
· Organizuoti, prižiūrėti kokybės kontrolierių darbą;
· Teikti pasiūlymus dėl gamybinės veiklos darbo našumo didinimo;

Reikalavimai

· Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
· Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas;
· Daugiau, nei 2 metų sėkmingo darbo patirtis kokybės valdymo srityje;
· ISO vadybos sistemos diegimo ir sertifikavimo procesų išmanymas bei efektyvus jų valdymas;
· Sklandi lietuvių kalba, geras anglų kalbos mokėjimas;

Mes jums siūlome

· Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
· Saviraiškos, profesinio tobulėjimo galimybes;
· Konkurencingą, nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis
Informacija apie UAB "ARLANGA WOOD"
1416 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1171 €
25% uždirba 1171-1346 €
25% uždirba 1346-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €
Vadovas: Edita Launikonytė