Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RGE Baltic“

Kokybės inspektoriai (-ės)

600 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „RGE Baltic“

Darbo pobūdis

Reikalingi kokybės inspektoriai (-ės) UAB "RGE Baltic" įmonėje.
Detalių / produktų tikrinimas gamybos metu: matavimas, svėrimas, vizualinis įvertinimas - rezultatų suvedimas į ataskaitas, broko skaičiavimas, neatitikčių registravimas, problemų ir kitos informacijos perdavimas vadovybei ir jų sprendimas darbo metu.

Darbo grafikas:
Pamainomis 4 dirbamos, 4 laisvos (nuo 07:00 iki 19:00 ir nuo 19:00 iki 07:00 )

Reikalavimai

  • gebėjimas suprasti detalių brėžinius ir atlikti detalių matavimus;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai pasiekiant numatytus rezultatus;
  • iniciatyvumas;
  • atsakingumas;
  • sąžiningumas;
  • panašaus darbo patirtis – būtų privalumas.
  • išsilavinimas -aukštesnysis

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24 val./parą.
Motyvacinė premijavimo sistema.

Atlyginimas

600 €/mėn. į rankas

Darbo vieta: Vairo g. 16, Šiaulių m. sav., Šiauliai
informacija apie UAB „RGE Baltic“
1230 €
Vid. atlyginimas bruto
256
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 909 €
25% uždirba 909-979 €
25% uždirba 979-1262 €
25% uždirba nuo 1262 €