Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Assotsiatsiia po sertifikatsii „Russkii Registr“ Lietuvos filialas

Kokybės inspektorius

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Assotsiatsiia po sertifikatsii „Russkii Registr“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Mūsų filialas ilgalaikiam tarptautiniam projektui ( 2021 - 2023) skubiai ieško Kokybės inspektorių.
Periodinis gaminių inspektavimas, ITP plano laikymosi kontrolė, ataskaitų paruošimas.

Reikalavimai

Pagrindinis techninis išsilavinimas metalurgijos ir metalo apdirbimo srityje.

Patirtis kontroliuojant suvirinimo procesus, metalo-produktų išleidimą, bei ardančios ir neardančios kontrolės.

Kandidatai privalo turėti galiojantį sertifikatą (-us):
  • Vizualinis ir matmenų testavimas (VDT)
  • Ultragarsinis tyrimas (UT)
  • Radiologiniai tyrimai (RT) (jei reikia)
  • Magnetinių dalelių bandymas (MT)
  • Skverbimosi bandymai (PT).

Ardančiosios kontrolės rūšys:
1. Mechaniniai statiniai bandymai
2. Mechaniniai dinaminiai bandymai
3. Kietumo bandymo metodai
4. Medžiagų struktūros tyrimo metodai

Pramonės sektoriai: energijos gamybos įrenginiai; mašinų gamyba; metalo ir metalo gaminių gamyba
Įranga:
1. Garo ir karšto vandens katilai.
2. Garo ir karšto vandens vamzdynai, kurių darbinis garų slėgis yra didesnis nei 0,07 MPa, o vandens temperatūra didesnė nei 115 ° С.
3. Techninių prietaisų, pastatų ir konstrukcijų metalo konstrukcijos
4. Dalys ir mazgai, dujų įranga.
5. Technologiniai vamzdynai.
6. Metalo konstrukcijos.

Kalbos žinios: rusų/anglų

Mes jums siūlome

Terminuotą/neterminuotą darbo sutartis. Mokymai. Sveikatos ir kelionės draudimas. Dalyvavimas kituose projektuose.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Sertifikavimo Asociacija "Russian Register" (RR) yra tarptautiniu mastu akredituota (RvA-Nyderlandai) ir (ANAB-JAV) įmonių vadybos sistemų, produkcijos (GOST-R) sertifikavimo bei techninio inspektavimo įstaiga. RR yra Tarptautinio sertifikavimo tinklo IQNet () narys-partneris.