Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AQ Wiring Systems UAB

Kokybės inžinierius (-ė) Darbo vieta: Panevėžys

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Ukmergė, Kėdainiai, Anykščiai - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

  • Vidinių ir išorinių neatitikčių fiksavimas ir analizė;
  • Komunikavimas su vidiniais ir išoriniais klientais;
  • Veiksmų koordinavimas ir monitoringas;
  • Dalyvavimas kokybės užtikrinimo proceso diegime ir tobulinime;
  • Išorinių ir vidinių standartų reikalavimų analizavimas ir diegimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kokybės vadybos sistemos ISO9001 žinios;
  • Patirtis gamybos ir/arba kontrolės srityje (ne mažiau 3 metų);
  • Aukštasis techninio profilio išsilavinimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas planuoti, organizuoti bei prioretizuoti užduotis;
  • Sugebėjimas laisvai skaityti techninius brėžinius;
  • Kokybės užtikrinimo procesų išmanymas, gebėjimas parinkti automatizuotas testavimo priemones, kurios užtikrintų kokybišką procesą;
  • Orientacija į rezultatą bei noras tobulėti.

Privalumai:

  • Kokybės vadybos sistemos automobilių pramonės IATF16949:2016 žinios;
  • VDA Product safety representative kompetenciją įrodantis sertifikatas;
  • ISO9001 arba IATF16949 auditoriaus pažymėjimas.

  • Savo laiką ir profesionalią patirtį, padedant Jums tapti savo srities profesionalu;
  • Įdomius projektus;
  • Puikias darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybes tarptautinei karjerai.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo kandidato patirties

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, "Scania", „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.
informacija apie AQ Wiring Systems UAB
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
1391
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1375 €
25% uždirba 1375-1588 €
25% uždirba 1588-1900 €
25% uždirba nuo 1900 €