Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ROL Lithuania“

Kokybės inžinierius (-ė)

1500-1850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „ROL Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Kokybės kontrolės sistemos įgyvendinimas ir darbuotojų požiūrio, orientuoto į kliento reikalavimus, formavimas.
  • Kliento pretenzijų analizė, dalyvavimas sprendžiant kokybines problemas.
  • Galutinės kokybės kontrolės procesų koordinavimas.
  • Procesų auditavimas, siekiant užtikrinti, kad gaminiai ir procesai atitiktų numatytus reikalavimus ir specifikacijas.
  • Dalyvavimas klientų vykdomuose audituose įmonėje ir ROL grupės interesų atstovavimas.
  • Vidinių įmonės standartų ir instrukcijų dėl kliento ir grupės reikalavimų įtraukimo ir vykdymo tikrinimas, patvirtinimas.
  • Dalyvavimas „naujo gaminio įvedimo“ procese ir kontrolė, kad kliento ir įmonės kokybiniai reikalavimai būtų įgyvendinti įmonės procesų metu.
  • Kokybės rezultatų ataskaitų ruošimas, išvadų ir rekomendacijų teikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje arba kokybės vadybos srityje.
  • Kokybės vadybos, vertinimo ir metalo apdirbimo procesų išmanymas.
  • Puikūs matavimo įrankių ir įrangos naudojimo įgūdžiai.
  • Geras brėžinių, projekcijų, žymėjimų supratimas.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office).
  • Orientacija į kokybišką rezultatą, lyderystė bei asmeninis efektyvumas.

Mes jums siūlome

galimybes realizuoti savo idėjas bei augti, bendradarbiavimą tarptautiniu lygiu bei su pasaulinio lygio klientais, visas priemones, reikalingas darbui, mokymus ir komandos palaikymą.

Atlyginimas

1500-1850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ROL Lithuania UAB – švedų kapitalo ROL grupės dalis. ROL grupės misija – tiekti paslaugas ir gaminius, įkvepiančius ir sujungiančius aplinką, kurioje mes gyvename, dirbame, perkame ir bendraujame (socializuojamės).
Įmonė vysto veiklą keliomis kryptimis: vysto ir teikia kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus, gamina prekybos įrangą ir yra vienas didžiausių tiekėjų, gaminantis klientams pritaikytų elektrinių reguliuojamo aukščio stalų kojų sistemas. Be šių sričių, turėdama stiprų technologinį parką, teikia aukštos kokybės reikalavimus atitinkančius gaminius ir paslaugas.
Įmonėje nuolat investuojama į įrangos bei procesų gerinimą, automatizavimą, efektyvumo didinimą, saugios ir sveikos darbo vietos kūrimą bei tvarumą palaikančius projektus.
Šiuo metu darbui ieškome naujų darbuotojų.
informacija apie UAB „ROL Lithuania“
1814 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
573
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1314 €
25% uždirba 1314-1666 €
25% uždirba 1666-2176 €
25% uždirba nuo 2176 €