Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Litvija“
More about company »

Kokybės inžinierius

Nuo 1200 Eur
Mažeikiai - UAB „Litvija“

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti atliekamų metalo konstrukcijų, gamybos darbų kokybę.
  • Tikrinti metalo konstrukcijų atitikimą brėžiniams ir gamybos standartams.
  • Duomenų apie gaminių kokybę rinkimas ir analizė, išvadų, pasiūlymų kokybei gerinti parengimas ir įgyvendinimas.
  • Kokybės vadybos dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • Inžinerinis techninis išsilavinimas;
  • Išmanyti standartus reglamentuojančius metalinių konstrukcijų gamybą, jų surinkimo, suvirinimo ir dažymo darbų kokybės reikalavimus;
  • Mokėti dirbti kompiuteriu (MS office paketas), gebėti dirbti su AutoCAD programa.
  • Darbo patirtis kokybės kontrolės srityje metalo apdirbimo įmonėje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimas;

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius

UAB "Litvija" pagrindinė veiklos sritis: metalo konstrukcijų, metalinių talpų, slėginių talpų, modulių gamyba bei montavimas, vamzdžių virinimas, rekonstrukcijos, remonto darbai. Teikiame subrangos paslaugas stambiausioms Lietuvos ir užsienio pramonės, statybos įmonėms. Mūsų darbų pagrindą sudaro keli pagrindiniai principai: kompetentingumas, kokybė ir atsakomybė. Laiku atliktais aukštos kokybės darbais ir teigiamomis užsakovo rekomendacijomis stengiamės iškovoti patikimo ir konkurencingą darbų vykdytojo poziciją.
Informacija apie UAB „Litvija“
831 €
Vid. atlyginimas bruto
89
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 547 €
25% uždirba 547-816 €
25% uždirba 816-1051 €
25% uždirba nuo 1051 €
Vadovas: Monika Blažaitė