Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transimeksa“
More about company »

Kokybės ir aplinkosaugos vadybininkė (-as)

Vilnius - UAB „Transimeksa“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir valdyti bendrovės procesus, susijusius su įdiegta kokybės vadybos sistema, kuri apimtų ne tik ISO9001, ISO ir OHSAS standartų reikalavimus, bet ir GDP, SQAS reikalavimų nuostatas.
  • Koordinuoti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą.
  • Atstovauti bendrovės interesus išorės periodinių ir resertifikacinių auditų metu.
  • Komunikuoti su klientais kokybės vadybos sistemų apimtimi, dalyvauti jų organizuojamose periodinėse bendrovės veiklos patikrose.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina - kokybės vadybos srityje)
  • Patirtis kokybės vadybos srityje (ne mažiau 1m.)
  • Anglų kalbos žinios (C1 lygis). Rusų kalba – privalumas.
  • Turėti tvirtus standartų taikymo ISO9001, ISO ir OHSAS pagrindus ir būti parėjusiam(-iai) atitinkamus vidaus auditorių mokymus
  • Aplinkosaugos reikalavimų pagrindai transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto bei atliekų susidarymo apskaitos srityje
  • GDP (geros vaistų platinimo praktikos gairių) bei SQAS reikalavimų taikymo praktinės žinios laikomos esminiu privalumu
  • Darbuotojo saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas
  • Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje iš didžiausių ir perspektyviausių transporto kompanijų Lietuvoje.
  • Vidinius mokymus.
  • Draugišką profesionalų komandą.
  • Iššūkius ir atvirus kelius augimui bei nuolatiniam tobulėjimui.
  • Galima ne pilna darbo diena.

UAB "Transimeksa" – jau 25 metus yra viena didžiausių ir perspektyviausių transporto įmonių Lietuvoje, kuri toliau sėkmingai plečiasi ir už šalies ribų! Įmonių grupę sudaro 10 filialų, kurie yra įsikūrę Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Vokietijoje. Automobilių parką sudaro 550 vilkikų, kurie vykdo dalinių/pilnų/multimodalinių krovinių pervežimus Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse.