Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Kokybės ir remonto specialistas (-ė)

720-760 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas, Jonava - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Ieškote stabilios ir saugios darbo vietos? Šis pasiūlymas - jums. Viena moderniausių Lietuvoje elektronikos gamybos įmonių ieško specialistų Kaune. Neužsidarėme pirmojo karantino metu, antrajam esame pasiruošę dar geriau.

DARBO POBŪDIS:
  • gedimų paieška, analizė ir remontas elektronikos gaminiuose;
  • nekokybiškų komponentų analizė;
  • sisteminių gedimų analizė ir jų mažinimas;
  • gaminių testavimas;
  • gedimų registravimas apskaitos sistemose.

GRAFIKAS: 3 pamainos po 8 valandas (į jas įskaičiuotos pietų ir poilsio pertraukos). Visada laisvi savaitgaliai.

LOKACIJA: Dainavos mikrorajonas, patogus privažiavimas viešuoju transportu.

Reikalavimai

  • panaši darbo patirtis gamyboje;
  • elektronikos principinių schemų skaitymas (privalumas);
  • atvadinių ir paviršinių komponentų litavimo įgūdžiai (privalumas);
  • anglų kalbos pagrindai.

Mes jums siūlome

  • modernią, tvarkingą darbo aplinką;
  • malonią temperatūrą patalpose: vasarą nekaršta, žiemą nešalta;
  • kas ketvirtį mokamus priedus, priklausančius nuo įmonės rezultatų;
  • paslaugų, apmokantį naujokus kolektyvą;
  • geriems darbuotojams sudaromos visos galimybės kilti karjeros laiptais.

KITOS PAPILDOMOS NAUDOS:
  • papildoma atostogų diena visiems darbuotojams;
  • papildomos laisvos dienos arba išmokos vestuvių, vaiko gimimo, artimųjų netekties atvejais;
  • papildomos išmokos daugiavaikėms šeimoms arba auginantiems neįgalius vaikus;
  • partnerių nuolaidas įmonės darbuotojams (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose, SPA ir kt.);
  • nemokama kava arba kitas karštas gėrimas.

COVID-19:
Įmonė apsirūpino saugumo priemonėmis, reorganizavo savo veiklą ir sėkmingai tęsė darbus pirmojo karantino metu. Antrajam esame pasiruošę dar geriau, nes mums rūpi darbuotojų sveikata ir saugumas.

Atlyginimas

720-760 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.