Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STANDA"
More about company »

KOKYBĖS KONTROLĖS INŽINIERIUS

Vilnius - UAB "STANDA"

Darbo pobūdis

  • Gaminamų gaminių kokybės kontrolė;
  • Gaunamų medžiagų, gaminių kokybės kontrolė;
  • Kokybės gerinimo priemonių siūlymas ir diegimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis su technine specialybe (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Gamybinių brėžinių skaitymas ir jų supratimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kruopštumas ir atsakingumas.
Privalumai:
  • Patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Gebėjimas naudotis matavimo priemonėmis (Koordinatine matavimo mašina – būtų didelis privalumas);
  • Kokybės standartų išmanymas;

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą augančioje įmonėje;
  • Mokymus;
  • Karjeros perspektyvą;
  • Visas socialines garantijas ir konkurencingą laiku mokamą atlyginimą (8 val. darbo dieną).

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Jau virš 20 metų veikianti UAB ‘’Standa”įmonė, įsikūrusi Vilniuje, kuri yra viena žymiausių Europos bendrovių, projektuojančių ir gaminančių fotonikos srities tiksliąją mechaniką. Įmonė kuria ir gamina moksliniams tyrimams skirtus pikosekundinius mikrolazerius, diegia juos biologijos, chemijos ir medicinos spektroskopinėje aparatūroje. UAB „Standa“ gamina tiksliuosius mechaninius, optomechaninius įrenginius, optinius stalus ir įrangos apsaugos nuo vibracijos įrenginius. Nuo veiklos pradžios įmonėje yra sukurta ir gaminama apie 1000 įvairių gaminių. Pagrindinė produkcija: optiniai koriniai stalai ir jų apsaugos nuo vibracijos įrenginiai; automatizuoti mechaniniai įrenginiai su mikroniniu ir submikroniniu tikslumu linijinėse koordinatėse, subnanosekundiniai lazeriai su pasyvia ir aktyvia rezonatoriaus kokybės moduliacija. Įmonė eksportuoja 90 proc. produkcijos į daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Didžiausios eksporto rinkos – Vokietija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, JAV. Įmonės gaminius naudoja ir daugelis Lietuvos universitetų, mokslo institutų.

Telefonas pasiteiravimui: 8 699 , 8 656
Informacija apie UAB "STANDA"
1241 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
167
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Michail Berba