You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KAUNO GELŽBETONIS“

Kokybės kontrolės tarnybos vadovas (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KAUNO GELŽBETONIS“

Darbo pobūdis

UAB „Kauno gelžbetonis“ siūlo darbą kokybės kontrolės tarnybos vadovui (-ei).
  • pagamintų gelžbetoninių gaminių, betono mišinių kokybės kontrolė;
  • žaliavų ir medžiagų kokybinių rodiklių kontrolė ir įvertinimas;
  • dokumentacijos rengimas ir valdymas;
  • pavaldaus personalo darbų organizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • statybinis inžinerinis išsilavinimas;
  • kokybės reikalavimų žaliavoms ir gamybos produktams išmanymas;
  • komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • iniciatyvumas, noras realizuoti savo žinias ir idėjas, siekti naujovių, mokytis

Įmonė siūlo

Darbas viena pamaina, 7.00-15.30 val.;
Laiku mokamas darbo užmokestis ir kitos socialinės garantijos;
Darbo užmokestis nuo 1400 EUR atskaičius mokesčius, derinamas pokalbio metu.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

UAB „Kauno gelžbetonis“– nuo 1963 m. sėkmingai dirbanti statybinių medžiagų gamybos bendrovė, gaminanti surenkamuosius betono ir gelžbetonio gaminius, statybinius mišinius, prekinį betoną, armatūros ruošinius, betoninius aplinkos tvarkymo elementus.
informacija apie UAB „KAUNO GELŽBETONIS“
1736 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
151
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1377 €
25% uždirba 1377-1575 €
25% uždirba 1575-1762 €
25% uždirba nuo 1762 €