Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Balticsofa“

Kokybės kontrolierius (-ė) Anykščiuose

1050-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Anykščiai - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

  • Siuvimo (baldų apmušalų) technologinio proceso kontrolė ir tinkamos gaminių kokybės užtikrinimas;
  • Galutinė pagamintų gaminių kontrolė;
  • Kontrolės proceso analizė ir tobulinimas.

Reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Produktų kokybės kontrolės išmanymas ir tikrinimo patirtis;
  • Pareigingumas, atsakomybė ir greita orientacija.

Privalumai:

  • Darbo patirtis, tekstilės pramonėje;
  • Anglų kalbos pagrindai.

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų ir ilgalaikį darbą įmonėje, kurios nepaveikė Covid-19 ir karantinas. Mums krizės nebaisios!
  • Patogų vienos pamainos darbo grafiką (nuo pirmadienio iki penktadienio 7:00 - 15:30 val.);
  • Patogią darbo vietą Anykščių centre;
  • Nuo asmeninių darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį (sudarome galimybes užsidirbti papildomai);
  • Konkretų ir geranorišką vadovą bei draugišką ir padedantį kolektyvą.

JEI SUSIDOMĖJOTE, SKAMBINKITE MUMS TEL: ARBA ATSIŲSKITE MUMS SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ.

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB Balticsofa personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1050-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
atlyginimas priklauso nuo turimos kompetencijos ir asmeninių darbo rezultatų

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
395
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.