Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "FREDA"
More about company »

Kokybės kontrolierius (-ė)

Kaunas - AB "FREDA"

Darbo pobūdis

Galutinė gaminio (baldo) patikra, surenkant gaminį.
Technologinio proceso kokybės patikra ir kontrolė.
Darbas pamainomis pagal slenkantį grafiką: 3 d. - dieninės, 3 d. - poilsio, 3 d. - naktinės.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (medienos/baldų technologijos).
Anglų kalba.
Brėžinių skaitymas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Mokymus, profesinio tobulėjimo galimybes.
Visas socialines garantijas.
AB "FREDA"

AB "FREDA"

AB „Freda“ – viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių baldų gamybos įmonių Lietuvoje. Tai stabili, inovatyvi, lanksti, diegianti tarptautinius gamybos valdymo metodus bei greitai prisitaikanti prie pokyčių įmonė.
Informacija apie AB "FREDA"
2101 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
805
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1438 €
25% uždirba 1438-1688 €
25% uždirba 1688-2020 €
25% uždirba nuo 2020 €
Vadovas: Antanas Ėmužis