UAB „ABEPA“

Kokybės kontrolierius (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ABEPA“

Darbo pobūdis

Gaminio kokybės vertinimas pagal pateiktus reikalavimus
Kokybinės dokumentacijos pildymas
Gaminio kokybinių procesų kontroliavimas ir dalyvavymas jų tobulinime
Gaminamų gaminių kokybės užtikrinimas
Su kokybe iškilusių klausimų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas
Brėžinių skaitymas
Panašaus darbo patirtis (privalumas)
Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas)
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Gebėjimas naudotis matavimo įrankiais (slankmatis, ruletė, liniuotė, kampamatis ir pan.)
Kruopštumas ir atidumas
Savarankiškumas ir atsakingumas

Naujas galimybes sparčiai augančioje modernioje įmonėje, dirbančioje su gerai žinomais pasaulyje užsakovais.
Darbą draugiškame kolektyve.
Laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
UAB „ABEPA“

UAB „ABEPA“

UAB "ABEPA"
Save laikome metalo gaminių specialistais. Atsižvelgdami į profesionalių užsakovų reikalavimus, siūlome platų gaminių asortimentą.
Lanksti organizacijos struktūra ir gamybos procesas leidžia ekonomiškai vykdyti pramoninius užsakymus, taip pat gaminti įrankius bei produktus pagal specialius užsakymus.
informacija apie UAB „ABEPA“
2291 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-1957 €
25% uždirba 1957-2667 €
25% uždirba nuo 2667 €