Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kodema“

KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) (LANGŲ GAMYBA)

1750-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kodema“

Darbo pobūdis

  • Kokybės kontrolė gamybos proceso metu bei galutinio gaminio kontrolė (nebaigtos gamybos patikra, baigtos gamybos patikra kokybės stende, pakavimo patikra);
  • Vidinių kokybinių neatitikčių fiksavimas, analizė ir korekcinių veiksmų iniciavimas (bendradarbiaujant su gamyba); komunikavimas apie neatitiktis vidiniuose gamybos susirinkimuose;
  • Kokybės kontrolės dokumentacijos rengimas ir pildymas, ataskaitų rengimas;
  • Pagalba darbuotojams kokybės klausimais;
  • Kitų kokybės vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – techninės krypties);
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Atsakingumas, kruopštumas, atidumas detalėms;
  • Atkaklumas siekiant rezultato;
  • Geri laiko/ darbų planavimo įgūdžiai;
  • Rusų kalbų žinios (privalumas);
  • Mokėjimas dirbti MS Office paketo programos (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Galimybė ateityje dirbti pamaininį darbą, esant poreikiui – šeštadienį.

Įmonė siūlo

  • Stabilų atlygį ir priedus už rezultatus;
  • Draugišką ir padėti pasiryžusį kolektyvą;
  • Įvedimą į poziciją su priskirto mokytojo pagalba;
  • Ilgalaikį ugdymo planą.

Atlyginimas

1750-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Kodema“ – jau beveik penkerius metus sėkmingai veikianti inovatyvių ir kokybiškų plastikinių ir aliuminių langų ir durų gamybos įmonė. Didžiuojamės savo partneriais Vakarų Europoje, koncentruojamės į prekybą eksportui.
Nuolat tobuliname veiklos procesus, plečiame klientų Europoje ratą, rūpinamės savo darbuotojais, investuojame į sąlygų gerinimą, nes klientas laimingas tuomet, kai laimingas įmonės darbuotojas.
Sužinokite apie mus daugiau:
Šiuo metu į komandą kviečiame profesionalą.
informacija apie UAB „Kodema“
2884 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2048 €
25% uždirba 2048-2651 €
25% uždirba 2651-3601 €
25% uždirba nuo 3601 €