UAB „NB eco“

KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Lentvaris, Vilnius - UAB „NB eco“

DARBO POBŪDIS

Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas (tarpinė ir galutinė gaminio kokybės kontrolė);
Produkcijos vizualinės ir fizikinės kokybės kontrolės atlikimas (kokybinių parametrų matavimas);
Produkcijos pakavimo kokybės kontrolės užtikrinimas;
Kokybės kontrolės dokumentacijos pildymas.

REIKALAVIMAI

Aukštesnysis išsilavinimas;
Kokybės kontrolieriaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (didelis privalumas);
Geri bendravimo įgūdžiai;
Savarankiškumas ir atsakingumas;
Kruopštumas ir atidumas;
Orientacija į nuolatinį veiklos tobulinimą ir rezultatų gerinimą.

MES JUMS SIŪLOME

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Gyvenantiems Vilniuje nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu (paėmimo taškai – Geležinkelio stotis, Eigulių st., Lazdynai st., Vilniaus spaudos rūmai).
Profesinį tobulėjimą;
Visas socialines garantijas;
Puikų kolektyvą ir modernią darbo aplinką.

Darbo laikas:
Pamaininis darbo grafikas po 12 val. : 2 dienos 07:30-19:30, 2 naktys 19:30-07:30 ir 4 paros laisvos.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB „NB eco“ () – sparčiai auganti tarptautinės grupės narė, gaminanti aukščiausios kokybės popierinius šiaudelius. Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga bei technologijos.
UAB „NB eco“ atsakingai žiūri į plastiko gaminių mažinimą, siūlydama rinkai naujausias aplinkai draugiškas medžiagas. Rinkis alternatyvą jau šiandien!
informacija apie UAB „NB eco“
1966 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
166
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1514 €
25% uždirba 1514-1920 €
25% uždirba 1920-2292 €
25% uždirba nuo 2292 €