Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NB mechanika“
More about company »

KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) (metalo apdirbimas)

Vilnius, Lentvaris, Elektrėnai - UAB „NB mechanika“

Darbo pobūdis

Vienetinių metalo gaminių tarpinės bei galutinės patikros;
Gamybos kokybinių problemų identifikavimas, analizė bei sprendimų ieškojimas, siūlymas;
Darbas su koordinatine matavimo mašina;
Matavimo įrankių ir įrangos priežiūra, kalibravimas;
Matavimo bei gaminio atitikties dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis metalo gamybos srityje;
Brėžinių skaitymas ir jų supratimas;
Ypatingas kruopštumas ir atsakingumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Anglų kalbos mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą su pažangiausia technika;
Profesinį tobulėjimą ir mokymosi galimybes;
Puikų kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
Konkurencingą, kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
Galimybę darbą derinti su studijomis.

Darbo vieta: Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj. (galimybė naudotis įmonės transporto paslaugomis važiuojant iš/į Vilniaus)
Darbo laikas darbo dienomis: nuo 07:00 iki 15:30 val. arba nuo 13:30 iki 22:00 val.

Darni kvalifikuota UAB „NB Mechanika“ inžinierių komanda projektuoja ir gamina aukščiausios kokybės vienetinius ir mažaserijinius metalo gaminius. Įmonė ieško talentų, norinčių tapti pažangiausius technologinius sprendimus taikančios komandos nariais.