Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“
More about company »

KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) (metalo gaminiai)

Nuo 1085 Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

Žaliavų ir pagamintos produkcijos kokybės priežiūra bei tikrinimas pagal techninius reikalavimus ir numatytas procedūras.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Mokėti naudotis kontrolės matavimo įrankiais ir skaityti brėžinius;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje ar kokybės valdymo srityje;
  • Pareigingumas, atsakingumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (‘Monitor” - privalumas).

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti ir ugdyti asmenines kompetencijas;
  • Konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų darbo patirtį ir kvalifikaciją;
  • Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui;
  • Nuvežimą į/iš darbo vietos.

Darbo vieta: Kiemelių g. 18 B, Maišiagala, Vilniaus raj.

Darbo pobūdis: visa darbo diena, darbuotojas.

Kontaktinė informacija:

Kontaktinis asmuo: Ina Orlova

Tel. (85), El. paštas

Atlyginimas

Nuo 1085 neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.UAB “LT Technologies” yra viena didžiausių metalinių vamzdžių apdorojimo įmonių Lietuvoje. Įmonė teikia vamzdžio pjaustymo lazeriu, suvirinimo, lakšto apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugas.