Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
More about company »

Kokybės kontrolierius (-ė)

750-850 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

Gaminio tikrinimas pagal techninius reikalavimus ir nustatytas procedūras;
Galutinė pagaminto gaminio kontrolė;
Dokumentacijos, susijusios su kokybės valdymu, pildymas.

Reikalavimai

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Aukštesnysis išsilavinimas;
Techninių brėžinių skaitymas;
Gamybos procesų išmanymas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingas požiūris į darbą ir dėmesys detalėms;
Kruopštumas, savarankiškumas, greita orientacija;
Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti profesionalų komandoje;
Rinkoje konkurencingą, kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
Papildomų naudų paketą.

Pateikdami savo duomenis Jūs sutinkate, kad Schmitz Cargobull Baltic UAB juos tvarkytų kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Pagrindu tvarkyti duomenis yra Jūsų sutikimas ir mūsų atliekami veiksmai prieš priimant sprendimą sudaryti darbo sutartį. Pasibaigus atrankos procesui, Jūsų asmens duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip po 6 mėnesių, nebent sutikote, kad ilgiau saugotume Jūsų duomenis arba sudarėme sutartį. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis arba reikalauti juos ištaisyti ar ištrinti, reikalauti saugoti asmens duomenis jų kitaip netvarkant.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
1719 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
596
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1304 €
25% uždirba 1304-1522 €
25% uždirba 1522-1810 €
25% uždirba nuo 1810 €